Námorná doprava & VraciaDoručenie zásielky

Štandard: Objednávka bola umiestnená do 6:00 (ET)

    Nedeľa: 3-8 Pracovné dni
    Pondelok: 3-8 Pracovné dni
    Utorok: 3-8 Pracovné dni
    Streda: 3-8 Pracovné dni
    Štvrtok: 3-8 Pracovné dni
    Piatok: 3-8 Pracovné dni
    Sobota: 3-8 Pracovné dni

Rush: Objednávka umiestnená do 6 PM (ET)

    Nedeľa: štvrtok
    Pondelok: štvrtok
    Utorok: piatok
    Streda: pondelok
    Štvrtok: utorok
    Piatok: streda
    Sobota: štvrtok


Nasledujúci pracovný deň: Objednávka bola umiestnená do 6:00 (ET)

    Nedeľa: utorok
    Pondelok: utorok
    Utorok: streda
    Streda: štvrtok
    Štvrtok: piatok
    Piatok: pondelok
    Sobota: utorok


Sobota: Objednávka bola umiestnená do 6:00 (ET)

    Nedeľa: Sobota
    Pondelok: Sobota
    Utorok: sobota
    Streda: Sobota
    Štvrtok: Sobota
    Piatok: Sobota
    Sobota: Nasledujúca sobota


ShopRunner: Objednávka umiestnená do 6 hodín (ET)

    Nedeľa: štvrtok
    Pondelok: štvrtok
    Utorok: piatok
    Streda: pondelok
    Štvrtok: utorok
    Piatok: streda
    Sobota: štvrtok


Pre položky dodávané dodávateľom, podliehajúce skaze a prispôsobené položky, kliknite na odkaz Časový harmonogram prepravy na stránke s popisom produktu.

* Štandardné, Rush, Overnight, Next Business Day, sobota a ShopRunner 2 dni ZDARMA, doručovacie balíčky sa posielajú cez FedEx. Pri zasielaní zásielky do poštovej schránky PO, APO / FPO alebo do územia USA sa balíky posielajú prostredníctvom poštovej služby Priority Mail. Preprava na Aljašku, Havaj, USA a APO / FPO adresy bude trvať dlhšie.

* Štandardné, Rush, Overnight, Next Business Day a Sobota doručovanie balíčky sú posielané cez FedEx. Pri zasielaní zásielky do poštovej schránky PO, APO / FPO alebo do územia USA sa balíky posielajú prostredníctvom poštovej služby Priority Mail. Preprava na Aljašku, Havaj, USA a APO / FPO adresy bude trvať dlhšie.

* Objednávky obsahujúce produkty kožušinových salónov budú vyžadovať podpis niekoho, kto má aspoň 21 rokov (s vládnou fotografickou identifikáciou) na adrese dodania.

Vrátenie a výmena

Na Saks Fifth Avenue chceme, aby ste boli spokojní s nákupom. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní, môžete si vymeniť, vymeniť alebo pripísať svoj nákup, ak je uvedený v predajnom stave. Jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie.

    Plnohodnotný tovar, s výnimkou kožušín, hodiniek a šperkov, prezentovaných po 30 dňoch bude pripísaný na základe aktuálnej predajnej ceny. Vrátenie kožušín, hodiniek a šperkov nebude akceptované po 30 dňoch.
    Žiadosti o úpravy budú rešpektované, ak bol tovar zakúpený za plnú cenu a ak je označený do 7 dní od nákupu.
    Bohužiaľ, nemôžeme vymieňať, nahrádzať ani kreditovať gurmánske, monogramované alebo personalizované položky.
    Uvedomujeme si, že výnosy sú pre našich zákazníkov dôležité. Aby sme zabezpečili pozitívny zážitok z nakupovania pre všetkých našich zákazníkov, ak prostredníctvom elektronickej analýzy identifikujeme neprimeraný model návratnosti, môžeme obmedziť alebo odmietnuť budúce transakcie od takýchto zákazníkov v Saks Fifth Avenue alebo na adrese eccoobuvvypredaj.com.

Ak chcete tovar vrátiť, urobte tak pomocou jednej z týchto dvoch možností:

In-Store: Prezentujte tovar spolupracovníkovi vo vašej oblasti Saks Fifth Avenue s pôvodným potvrdením o prijatí alebo darčekovým príjmom.

Poštou: Uzavrite vyplnený formulár o vrátení zásielky. Pre budúce použitie si ponechajte hornú časť baliaceho zoznamu prepravného súhrnu.

Uveďte predplatený štítok vrátenia poštovej služby v USA na vonkajšiu stranu balíka a pošlite prostredníctvom služby USA Mail (poskytujeme poistenie); vrátená poštová sadzba uvedená naľavo od štítku bude odpočítaná z vašej refundácie.

Späť
Meny: